KONST / Litografier / Grafiskt blad 12607525
nr 1260 7525
Mikael Persbrandt
(f. 1963), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, Signerad. Signerad, numrerad 21/200, "Tjurrus" bladets mått: 61x80, löst blad
Mikael Persbrandt, svensk skådespelare och bildkonstnär född 1963.
måndag 10 juni 2019
kl 18:02:49
Mikael Persbrandt
Läs mer om Mikael Persbrandt